Tinklapių kūrimas

The cheapest, fastest, and most reliable components are those that aren’t there.
— Gordon Bell

Šiuolaikiniame versle įmonių įvaizdžio ir nuosavų tinklapių kūrimas tampa neatsiejama viso verslo dalis. Internetinių svetainių kūrimas pačiam gali užtrukti pernelyg ilgai arba galutinis rezultatas gali likti ne tiek kokybiškas, kiek tikimąsi. Kokybiškai atliekami šie tinklapių kūrimo darbai:

 1. Naujų, įvairaus sudėtingumo tinklapių kūrimas ir sistemų programavimas;
 2. Unikalių turinio valdymo sistemų programavimas;
 3. Įvairaus lygio tinklapio dizaino piešimas;
 4. Dizaino karpymas;
 5. Svetainės kūrimas su Jūsų pasirinkta TVS;
 6. Skirtingų TVS modulių kūrimas;
 7. Facebook aplikacijų kūrimas;
 8. Jau sukurtų tinklapių koregavimas (taisymas, naujo funcionalumo įgyvendinimas);
 9. Duomenų bazių optimizavimas;
 10. Sudėtingesnių (nebūtinai web) sistemų projektavimas;
 11. Svetainės SEO optimizacija;
 12. ir kt.

 

Kiek kainuoja internetinių svetainių kūrimas

Nėra taip lengva atsakyti į klausimą “Kiek kainuoja pastatyti namą?“. Tinklapių kūrimas šioje situacijoje – taip pat sudėtingas klausimas. Namo statybos kaina gali priklausyti nuo labai daug įvairių faktorių – kiek namas turės aukštų, kokios kokybės ir tvirtumo turi būti pamatai, iš kokios medžiagos bus statomas namas ir net kokie bus naudojami langai. Su interneto svetainės kaina viskas yra lygiai taip pat – kaina priklauso nuo to, kokio lygio dizaino pageidauja užsakovas, kokios reikalingos tinklapio funkcijos, kokia yra svetainės arba sistemos darbo aplinka ir daug kitų faktorių.

Susisiekimo informacija pateikta kontaktų skiltyje. Kuo išsamiau bus aprašytas norimas rezultatas (kokybiškų internetinių svetainių kūrimas reikalauja išanalizuoti jos specifiką ir aplinką, išsiaiškinti norimos turinio valdymo sistemos galimybes ir visa eilė kitų uždavinių), tuo tiksliau ir greičiau bus galima pasakyti galutinę projekto kainą bei terminus.